VIKTOS

VIKTOS to firma rodzinna z siedzibą w Janesville, Wisconsin, założona w 2017 r. przez weteranów z wojska oraz doświadczonych menadżerów.
Nazwa VIKTOS jest pochodną łacińskiego słowa Invictus, oznaczającego Niezwyciężony. Tradycyjna pisownia nazwy VIKTØS zawiera norweską literę Ø, z której wywodzi się logo firmy – tarcza skrzyżowana z mieczem.

Za powstaniem marki VIKTOS stoi wspólna pasja i styl życia, które trafnie oddaje poniższe credo:

OUT HERE ON THE PERIMETER, WE UNDERSTAND TACTICAL IS A LIFESTYLE

IT STARTS AT ZERO DARK THIRTY AND ONLY ENDS WHEN YOUR WATCH IS OVER

Misją firmy jest tworzenie innowacyjnego sprzętu dla profesjonalnego użytkownika, cywilnych strzelców a także osób prowadzących aktywny styl życia. Produkty VIKTOS wykraczają poza typowe projekty, rozwiązania obecnych na rynku firm oferujących tzw. odzież taktyczną. Design VIKTOS ma na celu zaspokoić wszystkie potrzeby wynikające z całego stylu życia aktywnych strzelców: od zajęć na strzelnicy, przez trening, po relaks, czy inne typowo cywilne aktywności. Stąd w ofercie dostępne są ubrania taktyczne: kurtki, koszule, czy spodnie oraz sportowo-taktyczne: bluzy, szorty, t-shirty, czy buty nadające się zarówno do np. crossfitu, jak i na strzelnicę. Wszystkie ubrania VIKTOS są tworzone z myślą o wielorakim przeznaczeniu, tak aby zawsze pasowały do właściciela i jego aktywności. Jest to wyjątkowe podejście do odzieży taktycznej od wyjątkowej marki.

Produkty VIKTOS w naszej ofercie