Arisaka LLC to firma projektowo – produkcyjna, założona i prowadzona przez Waltera Fowler’a oraz Williama Roberson’a. Obaj właściciele są posiadaczami broni oraz entuzjastami strzelectwa sportowego. W swojej działalności dążą do stworzenia unikalnych, dobrze zaprojektowanych komponentów i akcesoriów do broni. Produkty Arisaka LLC cenione są zarówno przez cywilnych użytkowników, jak i profesjonalnych

Jako japońscy Amerykanie wybrali nazwę Arisaka, aby uhonorować swoje pochodzenie kulturowe a także okazać szacunek Nariakirze Arisace, jednemu z najbardziej znanych japońskich projektantów broni. Wiele podstawowych zasad japońskiej kultury, takich jak wytrwałość, praca zespołowa, harmonia oraz rodzina, ma bezpośredni wpływ na działalność firmy Arisaka LLC.

W ich ofercie znajdziecie prawdopodobnie najlepsze montaże do latarek w standardzie Surefire i Streamlight dzięki czemu zamontujecie je zarówno na popularnych szynach jak Picatinny czy MLOK ale też tych niszowych jak np. Troy.

Montaż Offset Scout Mount i jego możliwości dopasowania pod użytkownika

Kolejnym flagowym produktem jest Offset Optic Mount, który jest jednym z najbardziej rozbudowanych montaży offsetowych do kolimatorów. Pozwala na dodanie kolimatora obok lunety w płaszczyźnie 35 lub 45stopni oraz na różnych wysokościach.

Kompatybilny jest niemal ze wszystkimi footprintami dzięki wymiennym płytkom.

Arisaka posiada w ofercie również bardzo dobre latarki które tworzy w kooperacji z Malkoff Devices (dostarczają im głowice latarek), dzięki czemu możemy zbudować cały system oświetlenia. Wszystko w standardzie Surefire więc operujemy w bogatym ekosystemie.

Montaż latarki Offset Scout Mount z latarką Arisaka / Malkoff E2XTL, minimalistycznym hand stopem Indexer oraz szyną picatinny z 5 slotami

 

Akcesoria ARISAKA dostępne w ofercie Mex Armory:

Brak w magazynie
Brak w magazynie