Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

Lewis Machine & Tool Company (LMT) to firma powstała w 1980 w Stanach Zjednoczonych.

Jej twórca i właściciel – Karl Lewis, od początku skoncentrował się na realizacji kontaktów rządowych związanych z bronią strzelecką. Do tej pory zamówienie profesjonalnych użytkowników to ponad 90% produkcji. Wśród nich znajdują się jednostki podległe US SOCOM (m.in. karabiny CSW 300 Blackout), brytyjskiemu Ministerstwu Obrony (karabin L129A1 pełniący rolę DMR w drużynie piechoty), nowozelandzkiemu Ministerstwu Obrony (LMT MARS L nowy podstawowy karabinek, który zastąpił Steyr AUG) oraz siły zbrojne Estonii.

To właśnie Karl Lewis został poproszony przez amerykańską armię o konsultację i pomoc w opracowaniu Enhanced Bolt Carrier Group (uznawanego w branży za najlepszą modyfikację tego typu do systemu M4/AR15). Na życzenie klientów rządowych został równeiż opracowany przez Lewis Machine & Tool Co. pierwszy na rynku Monolithic Rail Platform wraz z systemem szybkiej wymiany lufy.

Wiele projektów realizowanych dla klientów rządowych, bardzo wysoka jakość produktów oraz ich unikalne cechy sprawiły, że LMT to obecnie jeden z najbardziej renomowanych producentów broni strzeleckiej w USA.

Promocja!
1 299,00  z VAT