UNITY Tactical to firma projektująca akcesoria z szeroko pojętej kategorii „taktyczne”, zarówno dedykowane broni jak i wyposażeniu strzeleckiemu. Firma składa się z byłych operatorów jednostek specjalnych a produkty tworzone są przy stałej współpracy z czynnymi członkami tychże jednostek.
Firma stale poszukuje rozwiązań które pomagają wydobyć maksimum osiągów.

Najbardziej rozpoznawani są z serii FAST. Są to montaże do optyki i powiększalników ustawiających oś celowania nad lufą na 2,26″. Pozwala to na zmniejszenie obciążenia mięśni karku, przez bardziej naturalny (pionowy) skład do optyki, jest to również bardzo pomocne przy celowaniu pasywnym przez noktowizor czy w masce pgaz.

Kolejnym wartym uwagi produktem są ich włączniki zdalne do latarek, wskaźników laserowych itp. Przede wszystkim polecane są do latarek pracujących na ogniwach a nie bateriach gdzie występuje większe zapotrzebowanie na prąd i włączniki UNITY Tactical posiadają wysokiej jakość kable i elektronikę dzięki której nie występuje spadek jasności latarki spowodowanego oporem niskiej jakości kabli.

 

Akcesoria UNITY TACTICAL dostępne w ofercie Mex Armory:

1 399,00  z VAT
Brak w magazynie
1 399,00  z VAT
Brak w magazynie
829,00  z VAT
829,00  z VAT
Promocja!
Brak w magazynie