Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

VORTEX Optics to znana amerykańska firma, założona w 2002 roku przez Dana i Margie Hamilton, produkująca celowniki optyczne, lornetki, kolimatory, lunety obserwacyjne oraz dalmierze. Misją firmy jest produkcja optyki, która łączy wysoką jakość z atrakcyjną ceną, czyli kompromis poszukiwany przez wielu strzelców. Vortex oferuje bardzo szerokie spektrum optyki oraz akcesoriów, dzięki czemu zapewnia strzelcom możliwość wyboru produktu odpowiedniego do ich potrzeb.

Szczególne uznanie zdobyły produkty z linii Razor (produkowane w Japonii) oraz linii AMG (produkowane w 100% USA w nowo wybudowanej fabryce Vortex’a w Barneveld, WI. Każdy najdrobniejszy element, od optyki po śrubki wyprodukowany i montowany jest w Stanach).

Vortex podbił serca strzelców nie tylko swoimi produktami, ale także podejściem do obsługi Klienta. Jest najbardziej znany z dożywotniej gwarancji VIP – jeżeli Twój produkt Vortex, kiedykolwiek, ulegnie uszkodzeniu albo zniszczeniu, to dzięki tej gwarancji zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy (gwarancja nie obejmuje zgubienia, kradzieży, celowego zniszczenia oraz uszkodzeń kosmetycznych niemających wpływu na działanie produktu).

WIOSENNA WYPRZEDAŻ

W ramach wiosennych porządków do działu PROMOCJE wpadła pokaźna ilość produktów, między innymi AKU Tactical czy Magpul.
Na bierząco dorzucamy tam nowe rzeczy więc sprawdzajcie raz na jakiś czas aby nie przegapić okazji!