Poczuj się jak VIP

VORTEX Optics to znana amerykańska firma, założona w 2002 roku przez Dana i Margie Hamilton, produkująca celowniki optyczne, lornetki, kolimatory, lunety obserwacyjne oraz dalmierze. Misją firmy jest produkcja optyki, która łączy wysoką jakość z atrakcyjną ceną, czyli kompromis poszukiwany przez wielu strzelców. VORTEX oferuje bardzo szerokie spektrum optyki oraz akcesoriów, dzięki czemu zapewnia strzelcom możliwość wyboru produktu odpowiedniego do ich potrzeb.

Szczególne uznanie zdobyły produkty marki VORTEX z linii Razor (produkowane w Japonii) oraz linii AMG (produkowane w 100% USA w nowo wybudowanej fabryce Vortex’a w Barneveld, WI. Każdy najdrobniejszy element, od optyki po śrubki wyprodukowany i montowany jest w Stanach).

Razor

Linia Razor obejmuje lunety celownicze, kolimatory a także lornetki oraz lunety obserwacyjne. Lunety celownicze linii Razor produkowane są w Japonii (za wyjątkiem modelu Razor HD AMG 6-24×50 oraz kolimatora Razor AMG UH-1)  a ich wyróżnikiem są wybitne właściwości optyczne, mogące konkurować z najlepszą optyką celowniczą dostępną na rynku.
Stosowane soczewki apochromatyczne zapewniają zachowanie ogniskowej niezależnie od długości fali. Skutkuje to zachowaniem w celownikach optycznych Razor idealnego odwzorowania kolorów i wyjątkową ostrością obrazu wolną od aberracji chromatycznej.
Dokładnie dobrane indeksy soczewek zapewniają optymalną ostrość i jasność oraz dokładny krzyż. Zastosowane najwyższej jakości szkło o wysokiej gęstości (soczewki HD) zapewnia wysoką rozdzielczość i nasycenie barw.  Opatentowana przez VORTEX wielowarstwowa powłoka soczewek XR plus dodatkowo poprawia przenikalność światła, co z kolei zapewnia doskonałą jasność obrazu.

Gwarancja VIP

VORTEX podbił serca strzelców nie tylko swoimi produktami, ale także podejściem do obsługi Klienta. Jest najbardziej znany z dożywotniej gwarancji VORTEX VIP – jeżeli Twój produkt Vortex, kiedykolwiek, ulegnie uszkodzeniu albo zniszczeniu, to dzięki tej gwarancji zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy (gwarancja nie obejmuje zgubienia, kradzieży, celowego zniszczenia oraz uszkodzeń kosmetycznych niemających wpływu na działanie produktu).