alien-full-kit-combo

O FIRMIE

Laugo Arms Czechoslovakia to współczesny producent broni premium, stworzony przez  profesjonalistów z wizją zmian w przemyśle zbrojeniowym.
Twórcy nie byli zadowoleni z powielania tych samych projektów w kółko tylko, dlatego że można bezpiecznie na tym zarobić. Chcieli myśleć bez ograniczeń z wykorzystaniem najnowszych technologii i materiałów w celu dostarczenia strzelcom szerszych perspektyw. Takie podejście nie było możliwe w dużych korporacjach, więc stworzyli Laugo Arms Czechoslovakia. By stworzyć najlepszą broń świata.

Ich historia zaczyna się w 2001 roku gdzie w Trencin (z Rzymskiego “Laugaricio”) grupa projektantów skupionych wokół Jana Lucansky i Franka Gasparika założyła niezależną pracownię projektową. Po wielkim sukcesie projektu M8A SMG Laugo blisko współpracowało z fabryką CZ by wprowadzić M8A do masowej produkcji jako CZ Scorpion EVO 3. Jednak korporacyjny świat masowej produkcji okazał się bardzo ograniczony i pozbawiony satysfakcji, dlatego w 2013 roku Laugo zakończyło współpracę z CZ.

POCZĄTEK NIEZALEŻNEJ PRODUKCJI

W 2017 roku Laugo Arms Czechoslovakia przeniosła swoją działalność do Pragi i przekształciła się z biura projektowego w samodzielnego producenta broni palnej. Do tego czasu do drużyny Laugo dołączył Daniel Selichar, inwestor, oraz Ondrej Podel, były dyrektor marketingu CZ. Ten ruch wpisał Laugo jako producenta najwyższej jakości innowacyjnych projektów. Pierwszy model produkcyjny firmy Laugo Arms Czechoslovakia to pistolet Alien, ale wkrótce pojawią się inne…

NAJNIŻSZA OŚ LUFY NA ŚWIECIE

laugo-arms-alien-barrel-crown

Laugo Arms Alien to rewolucyjna konstrukcja z kilkoma opatentowanymi rozwiązaniami i unikalnymi rozwiązaniami. Alien nie korzysta z niepotrzebnych mechanizmów ryglujących czy konwencjonalnych mechanizmów spustowych. To nowe podejście napędzane jest wizją rozwoju jaki chcemy przekazać strzelcom.

System Alien to:

 • najniższa oś lufy
 • stała lufa
 • zamek pracujący tylko po bokach
 • niski środek ciężkości
 • tłokowy system opóźnionego odrzutu
 • wymienna, nieruchoma górna część zamka
 • prosta i trwała konstrukcja
 • wysoki poziom customizacji i modularności

laugo-arms-alien-aim

WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU SHADOWEK

…cechy które odmienią twoją percepcję pistoletu…

I PRĘDKOŚĆ

Każdy strzelec jest szybszy z pistoletem Alien dzięki najniższej osi lufy na świecie która znajduje się 1,7 mm pod osią chwytu. Dzięki temu zredukowano podrzut broni niemal do zera.

II CELNOŚĆ

Każdy strzelec z pistoletem Alien jest celniejszy. Osiągnięto to dzięki zamocowanej do szkieletu broni lufie która w trakcie strzału pozostaje nieruchoma, i na dodatek jest pływająca jak w broni wyborowej. To w połączeniu z najwyższą jakością wykonania gwarantuje niezwykłą celność.

III KONTROLA

Pistolet Alien zapewnia perfekcyjną kontrolę szczególnie podczas szybkiego strzelania lub dubletów. Ta perfekcja osiągnięta została przez Laugo Arms dzięki zastosowaniu systemu opóźnionego odrzutu swobodnego. Alien nie stosuje przestarzałych rygli, a wykorzystuje ciśnienie gazów z lufy i spowalnia je w systemie tłokowym. Im mocniejszy ładunek, tym większa redukcja odrzutu, dając strzelcowi maksymalną kontrolę bez względu na rodzaj amunicji.

IV MODULARNOŚĆ

laugo-arms-alien-options

Możesz dostosować pistolet Alien dokładnie tak jak potrzebujesz. Jednym kliknięciem możesz zdemontować górną część zamka na wersję z szyną MIL-STD-1913, kolimatorem różnego rodzaju jub tradycyjnych przyrządów. Alien może zostać również wyposażony w kompensator, magwell oraz wiele innych dodatków dla klasy Open.

V ŻYWOTNOŚĆ KOLIMATORA ORAZ NAPROWADZANIE NA CEL

Strzelec zyskuje niespotykaną dotąd nieruchomą linię celowniczą dzięki górnej części zamka która pozostaje nieruchoma podczas strzału. Pozwala to zachować większą celność w trakcie szybkiego strzelania nie tracąc celu z wzroku. Dodatkowo wszelkie kolimatory zyskają znacznie dłuższą żywotność niż na tradycyjnych pistoletach gdzie ciągły ruch kolimatora na zamku szybko je niszczy. Kolimator na pistolecie Alien będzie równie trwały jak na karabinie czy pistolecie SMG – tak jak został zaprojektowany.

INNE CECHY:

 • wymienne chwyty boczne i tylne
 • szyna MIL-STD-1913
 • regulowane przyrządy mechaniczne
 • obustronny zrzut magazynka
 • bezpiecznik w spuście
 • blokada iglicy

Dalej jesteście nie przekonani?

Przygotowaliśmy się na to i mamy dla Was DEMO GUN, z którego, po wcześniejszym umówieniu, możecie sobie postrzelać na naszej strzelnicy (na miejscu, obok sklepu) i przekonać się sami.

DO RODZINY ALIEN NALEŻĄ:

Instrukcje użytkownika:

Katalogi: